Sıcak su oturma banyosu

Sicak Su Oturma Banyosu Nasil Yapilir?

Sicak oturma banyosu iyilesmenizi hizlandirmak, agriyi azaltmak ve mekanik temizlik saglamak amaciyla yapilir. Cildinizi yakmayacak sicakliktaki suyu bir kaba koyup hemoroidiniz tamamen suya girecek sekilde oturunuz. Suya oturma süresi 10-15 dakikadir. (su iliyincaya kadar) Oturma banyosu yapamiyorsaniz, çömelme pozisyonunda dus fiskiyesinin bölgeye tutulmasi da ayni islevi görür.

Sıcak su oturma banyosu” 11 Yorum Yapılmış

 1. YEŞİM

  HEMOROİD RAHATSIZLIĞI OLANLAR..STERİSİL HEMOROİD BAKIM HAVLUSU ADINDA BİR ÜRÜN VAR..HEMEN HEMEN HER ECZANEDE VAR YOKSADA DEPODAN HEMEN GETİRTİYOLAR.BEN KULLANDIM NE AĞRIM NEDE KAŞINTIM KALDI.FİYATIDA SÜPER UCUZ 3.90..MUTLAKA DENEYİN DERİM..

  Cevapla
 2. enis serkan

  slm ben 2 ay önce hemoroid ameliyatı oldum ama olmasam daha iyiymiş gercekten hiç bir faydası olmadı daha bana zararı oldu daralma yaptı we surekli yara halinde.kesin bi cözümü yok mu bunun sosyal hayatım bitti.artık rahat olacagım tek yer banyo cözüm bilen war mı?

  Cevapla
 3. cezmi

  bakın arkadaşlar yapacağınız sey once sıcak suda iyice dezenfezkte edecen sonrada orayı emdirecen. kesin cozum budur. bi kerecikten bişey olmaz diyo doktorlar..

  Cevapla
 4. kadir yuvacı

  hemoroid oldum doktora gittim ialç verdi ama faydasını göremedim tekrar gittim amaliyat dedi oldum bir hafta oldu şimdi iyiyim ama tuvaletten sonra ölüyorum ilaçların yine faydası yok gibi yara iyi olmuyor ne yapmam gerek

  Cevapla
 5. türker

  STERİSİL bakım havlusunu eczanelerden temin edemedim. web sitesi de yok. nasıl bulunur bu yardımcı olun lütfen

  Cevapla
 6. sabri

  hemoroid için yeni bir ürün çıktı eczanelerde bulabilirsiniz sterisil hemoroid bakım havlusu adı altında ve mükemmel bir ürün kanama,kaşıntı,ağrı,yanma hiç birşey kalmıyor mükemmel bir ürün ben kullandım rahata erdim fiyatıda ucuz 3.90 ytl sigara parası bile değil.şikayeti olanlar kesin kullanmalı

  Cevapla
 7. mehmet ali

  benimde dış hemoroidim var kanamada yapıyo ama bu daha ilk kez başıma geliyo herhangi b bilgim yok ne yapmam gerekir

  Cevapla
 8. gözde

  benimde mayasırhastalığım var.kanama m yok.ne yapabilirim sizden öneri beklerim

  Cevapla
 9. BEKİR

  ben 6,2,2008 tarihinde mayasır denilen rahatsızlıktan ameliyat oldum ama ameliyattan sonra 5 gün hastahanede tedavi gördüm 1 gün değil 5 günde bile ağrısı geçmedi halada agrı var kurtuluş olsa keşke hiç çekmesek bu ağrıları diye düşünüyorum yaşım henüz 17 erkeğim keşke hiç olmasaydımda kanamalara ve ağrılara katlansaydım diyorum bir de bir kere amliyat olursan tekrarlıyor bu hastalık sakın olmayım melhem kullanın ben olduğuma bin pişmanım sayğılarımla B.B

  Cevapla
 10. merve

  benmde dış hemoroidim var ama kanamaa veya kaşıntıı yok sadece arada sırada rahatsızlık ve ıkınmaa hissi gibi birşey var.ne yapabilirim yukarıdaki yöntem işe yarar mı?

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir