Onu gerçekten seviyor muyum?

Birçoğumuz yaşadığımız ilişki hakkında düşünür, zaman zaman yaşadığımız duyguların gerçekliğini sorgularız.

Ona duyduğunuz hisler konusunda kafanız karışıyorsa sizin için hazırladığımız sorulara göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sorulara verdiğiniz samimi yanıtlar sizi rahatsız eden sorulara cevap bulmanıza yardımcı olabilir edebilir…

1-Birlikte olduğum erkeği bir ‘kişi’ gibi mi yoksa bir ‘nesne’ gibi mi görüyorum? Onunla çok yakışıklı olduğu için ya da sizi istediğiniz filmlere götürdüğü için çıkıyorsanız ona karşı duyduğunuz şeyin sevgi olmadığını söyleyebiliriz.

2-Onunla öpüşmeden ya da sevişmeden bir gece geçirmek ister miydiniz?

Cevabınız ‘hayır’sa o zaman onu gerçekten sevmiyorsunuz.

3-Birlikte iyi vakit geçiriyor musunuz?

Eğer onunla baş başa iyi vakit geçiremiyor, eğlenmek için her zaman başka arkadaşlarınızı da çağırma ihtiyacı duyuyorsanız aranızda bir sevgi bağı olmadığını söyleyebiliriz.

4-İyi anlaşıyor musunuz?

Çok kavga ediyor, çok kıskançlık yapıyor ya da birbirinizi çok eleştiriyorsanız dikkat edin aranızdaki şey sevgi olmayabilir.

5-Gözünüz hala dışarıda mı?

Hala birileriyle flört etme eğlimindeyseniz ona aşık değilsiniz demektir.

6-Ona karşı dürüst ve içten olabiliyor musunuz?

Ona karşı bencil ve samimiyetsiz bir tutum sergiliyorsanız ilişkiniz konusunda dikkatli olmalısınız.

7-Sevgilinizi hayatınızın bir parçası olarak mı görüyorsunuz?

Eğer cevabınız ‘evet’se bu aranızda aşk olduğunu gösteriyor.

Çeviri: Elif Akbaş

Onu gerçekten seviyor muyum?” 2 Yorum Yapılmış

 1. leyla

  Slm
  ben sevip sevmedigimi gercekten anlamis degilim, sanki bazen seviyor gibiyim bazen de hic bir ilgisi olmadigini düsünüyorum, ona karsi duygularim cok degisken. O beni cok seviyor, buna inaniyorum ama onun bana olan duygularinin aynisini galiba ben hissetmiyorum. Galiba ona asik degilim.
  Ondan etkilenmiyorum ama cok iyi bir insan. Bazen, sirf o beni sevdigi icin sevmem gerektigini düsünüyorum. Yoksa ben sevemiyor muyum? Duygularim cok karisik. bana yardimci olursaniz cok sevinirim.

  Cevapla
 2. merve

  bana biraz daha yardımcı olamaz mısınız ben hala aynı düşünüyorum sanki sevmiyormuşum gibi geliyor.ilişkimizden beklentim ne bilmiyorum daha 16 yaşındayım ve sırf bu yüzden birçok şeyi aksatıyorum.ya söylediğim sevmiyorum yalanlarına inandım ya da…

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir