Kusursuz Göğüs

İngilterenin Londra şehrindeki konferansta konuşan ülkenin saygın estetik, plastik cerrahi uzmanlarından Patrick Mallucci’ye göre “hafif yukarıya bakan ve alt kısmı üst kısmından biraz daha büyük olan göğüs” en ideal şekle sahip. Kusursuz memenin alt kısmı, üst kısmına göre yüzde 45 ila 55 arasında daha büyük olmalı, meme ucu ise yüzde 45 daha yukarıda bulunmalı.

Üstsüz modellerin dergi ve gazetelerde yayımlanan binlerce fotoğrafını inceleyen Estetik cerrah Mallucci, vardığı sonuçları, konferansta yaptığı “Meme Büyütme Tasarım Konseptleri” başlıklı konuşmada sundu.
Estetik cerrah Mallucci’ye göre, ünlüler arasında en ideal memelere sahip isim İngiliz manken Caprice Bourret, en kötü memeler ise Victoria Beckham’da. Yalnızca herhangi estetik ameliyat geçirmemiş ünlülerin memelerini incelediğini ve yarattığı formülün plastik cerrahlara rehberlik edeceğini söyleyen Estetik cerrah Mallucci, hastalarınında genelde Caprice’i örnek gösterdiğini, Beckham’ın hiç doğal durmayan “yusyuvarlak” memelerinden ise hoşlanmadıklarını vurguladı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir