Koltuk Altı Terleme

Bu konumuzdada Koltuk altı terlemeleri ni özellikle yaz aylarında birçok insanı zor durumda bırakan bir sorunu ele alıyoruz. Sorunun çözümü için uygulanan bazı yöntemlerse geçici ve sürekli tekrar isteyen yöntemler. Peki siz, sadece yarım saat içinde bu sorunu kökten çözmek istemez misiniz?
Profesör Erol Kışlaoğlu, koltuk altı terlemeleri sorununu kökten çözecek bir yöntemin artık uygulanabildiğini belirtiyor. Prof. Erol Kışlaoğlu, bu tekniğin, lokal anestezi altında yarım saat içinde, hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntem olup, esas olarak özel bir liposuction aleti ile koltuk altındaki ter bezlerinin alınmasına dayandığını aktarıyor. Operasyon lokal anestezi ile yapıldığı için hastanın aynı gün işine dönmesi mümkün oluyor.

Sorundan Ömür Boyu Kurtulun

Prof. Erol Kışlaoğlu, koltuk altı bölgesinin kola giden ana damar ve sinirlerin bulunduğu bir bölge olduğu için bu operasyonun mutlaka plastik cerrahi uzmanı ve bu konuda ayrıca eğitim görmüş uzmanlar tarafından yapılması gerektiğini vurguluyor. Bu işlemin, bir liposuction olmadığını ve normal liposuction aletleriyle yapılamayacağını da belirten Prof. Kışlaoğlu, bu işlem için özel olarak tasarlanmış liposuction aletlerinin kullanılması gerektiğini ifade ediyor. Yöntem, uygun şekilde yapıldığı takdirde sonuç kalıcı ve ömür boyu oluyor.
Daha önceleri koltuk altı ve vücudun diğer yerlerindeki terlemeleri gidermek için uygulanan yöntemler 6 ayda bir tekrarlanması gerekiyordu. Yöntem, ehliyetsiz kişilerce yapılması halinde damar ve sinirlerin hasar görmesine yol açabiliyor.

Merak Edilenler:

– Koltuk altındaki ter bezlerini nasıl emiyorsunuz?
İşlem hem emen, hem de kazıyan özel bir liposuction aleti ile yapılıyor.

– İşlem anestezi altında mı yapılıyor?
Bu yeni teknik lokal anestezi altında yarım saat içinde, hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntemdir. Hasta dilerse genel anestezi ile de uygulanabilir.

– Bütün ter bezleri alınıyor mu?
Amaç aşırı terlemeyi engellemek olduğu için tamamını almıyor bir miktar bırakıyoruz.

– Operasyondan sonra kişi koltuk altından hiç mi terlemiyor?
Çok az terler, aşırı terleme ortadan kalkar.

– Kalıcı bir işlem mi? Tekrarlanması gerekiyor mu?
Kalıcı bir işlemdir. Tekrarı gerekmez, fakat bazı durumlarda ilk operasyon yeterli gelmezse ikinci uygulanır.

– Ter bezlerinin alınması ileride soruna yol açmaz mı?
Hiçbir soruna yol açmaz, çünkü tamamı alınmıyor yalnızca aşırı terleme engelleniyor.

– Kaç yaşın üstündekilere yapıyorsunuz?
16 yaşından itibaren herkese uygulanabilir.

– Kimlere yapılamaz?
Herkese uygulanabilir.

Operasyon ücreti ve ayrıntılı bilgi için :

Tel: (+90216) 302 80 80 Prof Dr Erol Kışlaoğlu ‘nu arayınız.

Koltuk Altı Terleme” 2 Yorum Yapılmış

  1. didem

    iyi günler size daha öncede yazmıştım.internette gezerken tereson adlı ilaçla tanıştım koltuk altı,el ve ayak terlemelerini önleyici birebir iyi gelen ilaç buldum.kullananlarda çok memnun oldugunu yazmışlar ben daha alıp kullanmadım.kullansam gercekten faydası olurmu.(aşırı koltuk altı terlemesinden şikeyetim vardı) ilğinizden dolayı şimdiden çok teşekkür ederim.

    Cevapla
  2. emrah

    Merhaba. Koltukaltı terlemem var. Boyum ve kilom normal. Ancak özellikle yaz aylarında açık renkli tişört giyememekten tutun günde 2 kez duş almaya kadar bir çok sıkıntı yaşıyorum bu konuyla ilgili. Ameliyat ile koltuk altımdaki ter bezlerini aldırmak istiyorum. Ücreti ne kadar olur?

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir