İlk Gece

İlk Gece

ilk gece; Kadının ve erkeğin beraber yaşamak üzere karşılıklı anlaşma ile oluşturdukları sosyal kuruma Evlilik denir.  Evlilik sevgiyi, saygıyı, cinselliği, mutluluğu ve üzüntüyü dahi paylaşmayı içerir. Bu kurum kadının ve erkeğin sahip olduğu en temel haklardan bir tanesidir.

Evliliğin toplum tarafından kabul görmesi içinde yasalar çerçevesinde onaylanması gerekir. Gelenek ve göreneklerde evliliğin oluşmasını ve yapısını etkilemektedir. Kadının ve erkeğin sosyal yaşamdaki rolleri daha doğar doğmaz yetiştirilme tarzları ile başlar. Bu roller toplumsal ve kültürel farklara göre bazı değişikliklere uğrasalar da temelde aynı esaslardadır.

Kadın ve erkek ilişkisindeki en önemli şey kadını kadın ,erkeği erkek olarak kabul etmek ve karşı tarafın istek ve arzularına saygı duymaktır. Çünkü daha evvelde söylediğimiz gibi daha bebeklikten itibaren farklı yetiştirilir ve farklı hissetmeye başlarız

Kadının yapısı itibarı ile daha duygusal olması kolay incinip kolay sevinmesi hormonları ile ilgili olup bu onun annelik yapabilmesi için gereklidir. Kadın adet gördüğü zaman veya gebe kaldığı zaman veya doğum yaptıktan sonra fiziksel olarak eskisine nazaran daha güçsüz düşer. Bunun sonucunda da erkek koruyucu ve kollayıcı olmak zorundadır.

Bir kadının bir erkeğin nasıl düşündüğünü veya bir erkeğin bir kadının niçin farklı davrandığını anlamasına imkan yoktur.

Erkeklerde devamlı sperm ( meni ) üretimi vardır ve bunun depolandığı kesenin kapasitesi eğer hiç boşalma olmazsa yaklaşık dördüncü günden sonra dolar ve sanki idrar torbanız dolduğunda nasıl işeme arzusu duyuyorsanız ve bu ilerledikçe rahatsızlık yaratıyorsa, erkekte eğer boşalmadığı süre dört gün veya daha fazla olursa devamlı kontrolsüzce seks arzusu duyacak sonuçta belki de saldırganlaşacak ve hatta istenmeyen olaylarla karşılaşılacaktır.

Bazen ise doğanın bir savunma sistemi olarak ilişki kuramayan veya masturbasyon yapamayan erkek uykusunda boşalacaktır. Bu gerçeği göz önüne alarak hanımlarımızın eşlerine olan yaklaşımlarına daha iyi değerlendirmelerini istiyoruz ve aralarında olabilecek bazı problemleri cinsellikten uzak durarak onları istedikleri şekilde yönlendirebileceklerini düşünürlerse en yanlış şeyi yapmış olacaklardır.

İlk Gece” 12 Yorum Yapılmış

 1. ayşe

  ya bayan istemezse zorla yapcak deil heralde.bnce bayanı ikna etmeye çalışsın.bi süre snra zaten bayan isticektrr.bayann çok üstüne gtmemek lazm.hazır olmaya bilir

  Cevapla
 2. aşk meleği

  arkadaşlar emirdag dan yazıyorum hepinize selam. ergenlige kim girdi

  Cevapla
 3. hiko...

  arkadaslar italiyadan yaziyorum hepinize selamlar se volete scrivere vi aspetto ciao….

  Cevapla
 4. tugba

  bayanlar bırakın şu istemem ayaklarını erkekler cinselliği çok sever ama kadınlar daha isteklidirler yani kadınların cinsel isteği erkeklerden kat kat fazla kadınların doğasında var bu naz yapamalar istemem ayakları yapmalar kadın her zaman her konuda erkeğe ihtiyaç duyar ister katılın ister katılmayın bu benim görüşüm

  Cevapla
 5. bilal

  valla biz erkekler cinselliğe önem veririz eğer kadın istemezse başka kadın mı yok diye düşünürüz

  Cevapla
 6. Recep

  erkek ne zman ısterse kadın ozman ısteyecek ıstemesse gozu de dısarda olur

  Cevapla
 7. cemre

  olurmu canım o kadara saçma şey o istedi die niye yapıyımki
  zaten ben istemedikden sonra o istiyo die onunla cinsel ilişkiye girsem bile o zevk almaz ki

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir