Doragold Lazer Epilasyon Sonrası Cilt Bakım Losyonu, Kullanıcı Yorumları

Lazer epilasyon sonrasında cildin istenen nemli, yumuşak ve elastik formuna kavuşması için özel bir formülle geliştirilmiş Doragold Lazer Epilasyon Sonrası Cilt Bakım Losyonu, sertifikalı hammadeler ve bitkisel bileşenlerle en iyi sonucu almanızı sağlayan bir ürün. Epilasyon sonrasında birçok kişi, ciltte yağlanma, kalıntı ve rahatsız edici birtakım tabakalardan şikayetçi oluyor. Böyle durumlara karşı vücudunuzun ideal cilt yapısına kavuşmasını sağlayan Doragold Lazer Epilasyon Sonrası Cilt Bakım Losyonu, epilasyon ve ağda sonrasında etkisini gözle görünür şekilde ortaya koyan bir ürün.

Losyon cildinizde nasıl bir değişim yaratıyor?

Doragold Lazer Epilasyon Sonrası Cilt Bakım Losyonu, lazer ve ağda sonrası özel bir bakım kürü sunan, üst segment bir ürün. Çok yönlü formülünde bitkisel bileşen ve özler, yağ ve minerallerin yanı sıra, vitaminler de içeren ürün özel bir bakım etkisi uyguluyor. Uzun süreli etkisi ile Doragold Lazer Epilasyon Sonrası Cilt Bakım Losyonu sağlıklı, taze ve canlı bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlar. İçerdiği özel formülünde yer alan kokusu, duştan yeni çıkmış ferah bir koku taşımanızı sağlar. Cildinizin gözeneklerini kapatmayan losyon, bu sayede cildin nefes almasını engellemez. Cilt tarafından kolay emilebilen bir yapıya sahip olan ürün, kalıntı ve iz bırakmaz. Cilt bakım losyonunun sağladığı diğer etkiler şu şekilde:

  • Silikon Paraben içermeyen, sağlıklı bileşenler sunar.
  • Unisex yapısı ile kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir.
  • Günlük ya da banyo sonrası vücut bakımı için de kullanılabilir.
  • Cildi nemlendirir, Esneklik ve Yumuşaklık kazanmasını sağlar.
  • Lazer sonrası batıkları önler.
  • Lazer sonrası Yanma, Kızarıklık, Ağrı ve Acı hissini azaltır.

Doğal içerik, sağlıklı etki

Doragold Lazer Epilasyon Sonrası Cilt Bakım Losyonu, içeriğindeki bileşenleri eco cert sertifikalı hammadeler içerir. Bitkisel yağlar ve ekstrelerin yanı sıra, mineral ve vitamin bakımından zengin olan cilt losyonu, doğal bir formül sunuyor. Bu sayede, yarattığı sağlıklı etki ile cildinize ferah bir hava katıyor.

Cilde sadece bir kaç saniye içinde nüfuz eden bakım losyonu, cilt bakımınız için en ideal sonucu yaratacak şekilde formüle edilmiştir. Tahriş olmuş, yıpranmış ve kızarmış cildiniz, bakım losyonunun yarattığı doğal etki ile birlikte hızlı bir şekilde yenilenir ve aradığınız forma kavuşur. Cildinizde güzel, keyifli bir dokunuş hissi yaratan kaliteli yapısı ile Doragold Lazer Epilasyon Sonrası Cilt Bakım Losyonu, lazer epilasyon ve ağda sonrasında, günlük kullanım ya da banyo sonrasında cildinizin ihtiyaç duyduğu doğal bileşenleri barındıran harika bir çözüm.

Kullanıcı yorumları

1 yıldır bacak bölgemden seans alıyorum. Lazer sonrası yanma hissi nedeniyle lazeri bırakacak noktaya gelmiştim. Doragold cilt bakım losyonunun sağladığı ferahlık hissiyle lazer sonrasında artık çok iyi hissediyorum.
Leyla Gülsoy

Cilt bakım losyonunu her gün duştan sonra kullanıyorum. Bakımlı bir erkek olarak daha önce en az 4 farklı marka denedim ancak Doragold’da aldığım sonucu hiçbirinde bulamadım. Sanırım farkı, mineral ve vitamin açısından zengin içeriği… Günlük bakımımda vazgeçilmezim oldu diyebilirim
Selman Y.

Cildi lazer sonrasında benim kadar kızaran herhalde yoktur. Lazer epilasyon sonrasında bana klinikte Doragold’un cilt bakım losyonunu önerdiler. Satın almak istemedim ilk önce ancak ısrar ettiler, ne yalan söyleyeyim bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim. Cildimdeki ferahlık, bebeksi his 10 güne kadar sürdü. Artık losyonumu sadece epilasyon sonrasında değil, günlük duştan sonra kullanıyorum. Çok iyi nemlendiriyor ve kokusuna bayılıyorum.
Ece Açar

Sırtıma evda ağda yaıtırıyorum, hanım almış ürünü ağdadan sonra sürdü. Yok böyle bir konfor.. düşünenlere tavsye ederim.
Erkin.

Lazer epilasyon sonrasında cilt bakım losyonu ürünleri daha önce de çok kullanmıştım. Kimisi hiç bir etki yapmadı, kimisinin kokusunu beğenmedim. Doragold cilt bakım losyonunun cildi nemlendirmesini ve ferahlatmasını yanı sıra, kokusu bir başka. Sırf bundan dolayı bazı günler duş sonrasında bakım kürüme ekliyorum.
Pelin C. Y.

Cilt bakım losyonlarını arkadaşlarım çok öneriyordu, Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile aldım. Doragold’un cilt bakım losyonu kesinlikle diğerlerinden bir adım önde. Denemenizi tavsiye ediyorum.
Burçin Boz

Cilt bakımım için losyona ihtiyacım olduğunda internette çok araştırdım. Hem fiyat olarak hesaplısını, hem de içerik açısından doğal ve güçlü bileşen sunanlara bakıyordum. Doragold losyonunu keşfettim ve bir tane satın aldım. Etkisini bu kadar uzun süre gösteren, cildi nemlendiren ve canlı tutan bu kadar etkili bir losyon bulmanız bence zor. Fiyatıyla da diğerlerine göre çok uygun. Emin olun 10 güne kadar etkisini gösteren kaliteli bir ürün.
Ceyhun A.

Cilt bakım losyonum elime çok hızlı bir şekilde, güzel paketlenmiş olarak ulaştı. İndirimde almıştım. Öneririm.
Ali Can Coşar

Duş sonrası cilt bakım losyonlarını yıllardır kullanıyorum ve denemediğim marka kalmadı. Etkisini bu kadar iyi gösteren çok az marka var bunu söylemeliyim. Doragold’un diğer ürünlerinden de denemişliğim var, deneyen pişman olmaz arkadaşlar.
Doğukan Köprücü

Lazer epilasyon sonrasında acılarla mücadele etmekten, neredeyse 3 seans sonra epilasyonu bırakacaktım. Google’da epilasyon acısını azaltıcı bakım losyonu yazdığımda bu ürünü keşfettim. Her seanstan sonra düzenli kullanıyorum ve ağrı sızıyı azaltmasının yanı sıra günlük bakımım için de kullanmaya başladım.
Cansel Özdemir

Cilt bakım işinde herhangi bir marka tercih edilmez. Ben de bunu bildiğim için gittiğim güzellik merkezindeki doktorumun tavsiyesiyle aldım. Kendisinin de Doragold cilt bakım losyonunu kullandığını öğrendim. Şimdi her seanstan sonra kullanıyorum, kendimi o kadar fresh hissediyorum ki, ne ağrı ne sızı. Üstelik bende ciddi batık sorunu oluyordu, bu losyon çok iyi geldi. Üstelik kokusu da büyüleyici.
Aslı Sezer

Doragold bakım losyonunu satın alırken kafamda soru işaretleri vardı. Diğer losyonların fiyatları çok daha pahalıyken, Doragold iyi midir diye düşünmedim değil. Ama bu fiyata bu kalite olduğunu anlatsalar inanmazdım. Gerçekten iyi bir ürün. Üstelik hızlı bir şekilde iş yerime kargo ile geldi. Duştan sonra günlük bakım için losyonumu kullanıyorum. Beni o kadar rahatlatıyor ki kalitesini sadece deneyenler bilir.
Ali a.gül

Cilt bakım losyonu araştırıyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin derim. Aradığınız en iyi losyon bu ürün olacaktır. Doragold lazerden sonra kullanılabilecek en iyi losyon krem. Acıyı, kızarıklığı kısa sürede alıyor ve rahatlatıyor.
Cemile Bal

Bakımından ödün vermeyenlerdensen Doragold’un bakım losyonu cilt için en iyisi diyebilirim. Üniversitede de bunun eğitimini alıyorum. Doragold’un bileşenleri tamamen doğal ve en ufak bir yan etki, istenmeyen bir durum bırakmıyor. Denedim memnunum.
Didoş

Lazer epilasyon sonrasında kalıntılardan şikayetçiydim.Doragold epilasyon sonrası cilt bakım losyonu aldım ve kısa sürede farkı hissettim. Etkisi baya uzun sürüyor. Uuzun süre nemli, taze hissetmek gerçekten müthiş. İlk önceleri sadece lazer sonrası alıyordum ancak her gün kullanmaya başladım. Günlük cilt bakımında nemlendirici etki yapan, ferahlatan ve canlılık katan Doragold losyonunun içeriğine bakınca sonuca şaşırmadım. Ne kadar faydalı mineral ve vitamin varsa bu losyonda. Biraz kitap okuyup araştıranlar bilir, doğal bir içerikten asla zarar gelmez.
Mahmure Dağoğlu

İçeriği çok iyi hazırlanmış arkadaşlar. Ben bileşenlerden fazla anlamam ama anlayan kimyager bir arkadaşıma gösterdim her şeyiyle doğal dedi.
Nesli.

Lazer sonrası acıdan ve kızarıklıktan korkardım, cildim hassas olduğu için her losyonu da kullanmadım. Doragold cilt bakım losyonu hassas ciltler için de uygunmuş, doktorum söyledi. Aldım ve gerçekten memnunum. Artık seans zamanı geldiğinde korku dağları beni sarmıyor:)
Aynur Halis

Eşim sırtına ve göğüsüne lazere gidiyordu ve yeni başladığı için doğal olarak zor dayanıyordu. Kızarıklı ve acı şikayeti olduğu için lazer sonrası krem arayışına girdik J Doktorumun tavsiyesiyle doragold losyonu aldık ve inanılmaz güzel. Ara sıra ben de ağda sonrasında kullanıyorum 🙂 Kokusu ve ciltte bıraktığı etki muhteşem. Yumuşacık yapıyor cildi ve güzel nemlendiriyor.
Sevgili Sevgi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir